Servis Hizmetleri

Rvizyon Teknoloji bilgisayar olarak bilgisayar servisi konusunda uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşmış ve örnek gösterilen bir kuruluş haline gelmiştir. Bilgisayar tamiri ve bilgisayar teknik servis hizmetlerimizi ister evinizde, isterseniz ev ya da iş yerinizde de alabilirsiniz. Uzun yıllardır bilgisayar konusunda faaliyet gösteren firmamız, bilgisayar teknik servisi ile de en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir. Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır, uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur.

Yazılım Geliştirme

Bilgi teknolojisi alanında uzun yıllar danışmanlık ve yöneticilik yapmış olan, yazılım ve danışmanlık çözümleri geliştirmek üzere, 1995 yılında kurulmuştur. 2005 yılında AR-GE faaliyetlerine ağırlık veren Vizyon Elektronik 6’sı yazılım uzmanı olmak üzere toplam 27 çalışanı bulunmaktadır. Çoğu Türkiye’de olmak üzere dünya üzerinde 5 değişik ülkede yazılım ve güvenlik çözümleri yer almaktadır. Sektörlerinde öncü 4000’i aşkın müşterisine sadece ‘Yazılım’ değil ‘Çözüm’ sunan stratejik iş ortağı anlayışı ile hizmet vermektedir.

Satış Pazarlama

Pc, notebook, bilgisayar bileşenleri, network ürünleri, microsoft yazılımları ve birçok üründe bayilik statüsünde müşterilerimize en iyi fiyat ve hizmet vermek üzere yola çıktık…

Çözüm Ortaklarımız

Yıllardır birlikte çalıştığımız sektörün önde gelen markaları